українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Реальні доходи українців за I квартал цього року зросли майже на 11%
19.07.2012 | 17:48
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Реальні доходи українців за підсумками першого кварталу цього року зросли на 10,6% проти 7,8 % у 2011-му.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час колегії Міністерства соціальної політики, на якій було підсумовано роботу міністерства за шість місяців цього року. «Ми значно підвищили соціальні стандарти для населення у першому півріччі. Так, прожитковий мінімум зріс у середньому на 9,5%, мінімальна заробітна плата - майже на 10%, а мінімальна пенсія за віком – на 5,5 %», - повідомив Сергій Тігіпко. При цьому він зазначив, що ціни за цей самий період збільшились на 0,1%.

Крім того, за інформацією Віце-прем’єр-міністра, середня зарплата за січень-травень 2012 року зросла на 9,4 % і становила 2 880 гривень.

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що з березня Мінсоцполітики реалізовує 13 соціальних ініціатив Президента, в рамках яких підвищено пенсії для 12,9 млн. пенсіонерів, виплати військовим пенсіонерам, інвалідам війни та членам сімей померлих інвалідів війни, шахтарям-регресникам та інвалідам-чорнобильцям. Крім того, 1 січня, 1 квітня та 1 липня відбулося підвищення розмірів соціальних допомог, надбавок та підвищень до пенсії різним категоріям населення. Сергій Тігіпко запевнив, що всі соціальні виплати будуть профінансовані на сто відсотків.

  «Зараз у нас немає жодних проблем з фінансуванням соціальної сфери. Ми маємо резерви, які дозволяють нам гарантувати всі соціальні виплати», - наголосив Сергій Тігіпко. 

версія для друку