українська російська англійська
Вартість вилучених оперативниками наркотиків склала понад 4 мільйони гривень
19.07.2012 | 18:04
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Працівники столичної та київської обласної міліції провели затримання зловмисників, які розповсюджували наркотичні засоби. Загальна вага вилучених наркотиків склала більше 1 кілограма, а об’єм вилученого концентрованого опію становить близько 5 літрів. Крім того, у наркоторговців вилучено близько двох сотень пігулок «екстазі» та кілька одиниць зброї.

Днями столичні правоохоронці провели затримання зловмисників, які  розповсюджували наркотичні речовини. Зокрема, затримано киянина, в якого міліціонери вилучили поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною вагою близько 30 г амфетаміну. Цього ж дня за місцем проживання у цього чоловіка  міліціонери вилучили  ще 500 г амфетаміну та 500 г курильної суміші.

Зі слів затриманого стало відомо, що  заборонену речовину йому передав знайомий, громадянин Польщі, який перевіз курильну суміш з Іспанії з метою подальшого розповсюдження на території столиці. Загальна вартість вилучених наркозасобів за цінами «чорного ринку» становить близько 150 тис. грн.

Працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Печерського РУ ГУМВС в місті Києві затримали також двох непрацюючих жителів столиці,  у яких вилучили  110 г  амфетаміну, приготовленого для збуту. Вартість вилученого за цінами «чорного ринку» становить  майже 33 тис. грн.

У м. Києві правоохоронці затримали й жителя  м. Мукачеве Закарпатської області, у якого під час поверхневого огляду виявили 199 таблеток екстазі. Вартість вилученого за цінами «чорного ринку» становить  близько 16 тис. грн.

За всіма фактами порушені кримінальні справи та встановлюються канали надходження наркотичних і психотропної речовини на територію України.

Відзначилися і працівники міліції Київщини. У м. Біла Церква вони затримали  організовану злочинну групу у складі восьми мешканців області, які займалися незаконним виготовленням та збутом особливо небезпечних наркотичних засобів.

Під  час проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання затриманих вилучено близько 4,8 л концентрованого опію (так званого «малясу»), що дорівнює близько 60 літрам опію ацетильованого (60 тисяч доз).

За цінами «чорного» ринку вилучені наркозасоби коштують понад 4 млн. гривень. Крім того, у правопорушників вилучено дві мисливські  рушниці,  два пістолети   іноземного   виробництва,  саморобний  пістолет та 168 патронів до різної зброї.

За вказаним фактом також порушено кримінальну справу.

 

версія для друку