українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Залучення громадських організацій до надання соціальних послуг підвищить їхню якість
19.07.2012 | 18:57
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Україна буде якнайширше залучати громадські організації до надання соціальних послуг населенню. Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр України-Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час проведення колегії міністерства.

«Ми, фактично, розпочали революцію в соціальній сфері, ухваливши закон про те, що громадські організації можуть надавати соціальні послуги за рахунок бюджету. Понад 60% соціальних послуг у світі надаються саме громадськими організаціями. Це більш якісні послуги, і ми повинні до цього йти», - наголосив Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр зазначив, що вже визначено перелік соціальних послуг, до надання яких можуть залучатися громадські організації. Наступний крок  - розробка стандартів  та механізмів закупівлі послуг, які дозволять уникнути корупції. Крім того, буде відпрацьовуватись система контролю роботи громадських організацій в цій сфері. 

Сергій Тігіпко також закликав місцеву владу у 2013 році розпочати втілення пілотних проектів з надання соціальних послуг громадськими організаціями з тим, щоб з 2014 року поширити такий підхід на всю країну.

 

версія для друку