українська російська англійська
Трьом жителям Львівщини буде надано іпотечний кредит програмою доступного житла
20.07.2012 | 09:14
Львівська ОДА

У Львівській області виконується Постанова Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №343 «Про затвердження здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують покращення житлових умов».

Станом на 19 липня кредитним комітетом ПАТ «Укргазбанк» прийнято рішення про надання іпотечного кредиту 3-м громадянам в 67-квартирному житловому будинку в м. Самбір, вулухевича, замовником якого є ТзОВ "Самбірська ГРОД".

Львівська облдержадміністрація відповідно до плану дій реалізації механізму здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом проводить роботу з залученням до програми забудовників, які мають хорошу ділову репутацію і можуть забезпечити виконання своїх зобов’язань щодо дотримання строків будівництва, високої якості робіт та заданої Урядом цінової політики.

З 28 травня цього року працює «Єдине вікно» з питань пільгового іпотечного кредитування, в якому здійснюється прийом громадян представниками головного управління з питань Євро 2012, містобудування та будівництва облдержадміністрації, Львівського регіонального управління ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Львівських філій Ощадбанку, ПАТ «Укргазбанку» та ПАТ «Укрсоцбанку», окремих забудовників. Станом на 19 липня прийнято 183 громадян. «Єдине вікно» з питань пільгового іпотечного кредитування працює з 14:00 до 18:00 год у робочі дні щоденно.

Крім того, від 28 травня цього року також працює «гаряча телефонна лінія» з питань іпотечного кредитування за тел. 2-999-228.

версія для друку