українська російська англійська
У дитячих таборах вже оздоровились понад 105 тис. юних киян
20.07.2012 | 13:20
Київська МДА

Протягом першої половини літньої оздоровчої кампанії у дитячих таборах відпочили та оздоровилися 105 619 юних киян. Про це повідомляє головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Так, 1434 дитини за рахунок міського бюджету відпочили у дитячих здравницях Запорізької, Одеської, Київської, Львівської, Закарпатської, Полтавської областей, а також у АР Крим. До завершення оздоровчої кампанії там відпочинуть ще 2516 дітей.

За інформацією головного управління освіти і науки, у дитячих таборах з денним перебуванням, що на базі навчальних закладів міста, відпочили 8 тисяч дітей.

Крім того, понад 98 820 юних киян, серед яких: діти-сироти, які виховуються в школах-інтернатах та закладах професійної технічної освіти, талановиті діти – переможці і лауреати конкурсів та фестивалів, відпочивають у профільних таборах.

Протягом усього року Головне управління охорони здоров’я забезпечує санаторно-курортне лікування хворих дітей, які перебувають на диспансерному обліку в дитячих лікувально-профілактичних закладах міста.

У 2012 році вже відпочивали 4230 дітей.

Також головне управління праці та соціального захисту населення отримало від Міністерства соціальної політики 572 путівки для санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

Своїм правом на пільгове оздоровлення вже скористались 369 юних киян – вони оздоровлюються у санаторіях Волинської, Одеської, Харківської, Київської областей, а також АР Крим.

Крім того, вже оздоровилися та відпочили у дитячих таборах більше 3000 дітей, батьки яких є членами галузевих профспілкових організацій.

 

версія для друку