українська російська англійська
У Криму створять Центри соціальної активності для людей похилого віку
20.07.2012 | 15:20
Рада міністрів АРК

Створення в Криму Центрів соціальної активності для одиноких малозабезпечених громадян похилого віку стане важливим кроком на шляху до підвищення якості життя та соціальної адаптації людей похилого віку.

Дані центри передбачається створити на базі територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких, непрацездатних громадян. Тут самотні люди зможуть спілкуватись, оволодіти новими навичками, такими як фотосправаґ. або освоїти комп'ютер. Також у центрах надаватимуть соціально-побутові послуги і медичні консультації. «Міністерство соціальної політики Криму підтримує такого роду проекти. Адже створення подібних центрів поліпшить якість життя людей похилого віку, а також підвищить рівень їх соціального захисту», - зазначила завідувач сектором соціального обслуговування Міністерства соціальної політики АРК Наталя Борисенко в ході обговорення проекту.

Довідково

22 березня поточного року в Криму був оголошений конкурс «Труднощі долаємо разом: центри соціальної активності для людей похилого віку в АРК». За результатами конкурсу перемогу здобули  Бахчисарайський і Роздольненський терцентри соціального обслуговування, яким будуть виділені гранти на створення Центрів соцактивності для одиноких малозабезпечених громадян похилого віку.

 

версія для друку