українська російська англійська
Кількість учасників соцініціативи Президента "Доступне житло" збільшується
20.07.2012 | 15:24
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Лідером у реалізації соціальної ініціативи Президента продовжує залишатися місто Київ. У столиці з моменту старту програми укладено 33 договори та надано рівно стільки ж кредитів. Причому за останні три дні нові договори уклали з 4 киянами та ще стільком же учасникам програми видали кредити. Всього ж скористатися запропонованою можливістю поліпшити житлові умови виявили бажання 1337 жителів столиці.

Проте у 12 регіонах країни, де на кінець минулого тижня не було укладено жодного договору та, відповідно не видано жодного кредиту, ситуація не змінилася. Це Вінницька, Донецька, Житомирська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька області, а також Севастополь. Як і обіцяв заступникам голів облдержадміністрацій під час селекторної наради Анатолій Близнюк, такі результати призвели до розгляду стану виконання програми у двох областях під час засідання Уряду в середу, 18 липня. Про стан виконання програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій та Хмельницькій областях, Прем’єр-міністру та урядовцям звітували голови облдержадміністрацій Микола Джига та Василь Ядуха.

Загалом же на 20 липня 2012 року у програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, беруть участь 167 об’єктів, у яких пропонується для придбання 6989 квартир. 8963 громадянина виявили бажання взяти участь у програмі.

Так виглядає кількість укладених договорів в розрізі регіонів:

миїв – 33;

Дніпропетровська область – 12;

Сумська область – 9;

Полтавська область – 8;

Харківська область – 7;

Івано-Франківська область – 5;

Рівненська область – 3;

Львівська область – 3;

Волинська область – 3;

Автономна Республіка Крим – 3;

Київська область – 2;

Чернігівська область – 1;

Запорізька – 1;

Закарпатська – 1.

 

версія для друку