українська російська англійська
Аеропорт Львова за час Євро-2012 обслужив понад 600 рейсів
20.07.2012 | 16:26
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького за час проведення Євро-2012 обслужив понад 600 міжнародних та внутрішніх рейсів: якщо в середньому аеропорт обслуговує близько 40 рейсів за добу, то на час період проведення матчів Євро-2012 цей показник зріс більше, ніж втричі.

Враховуючи і те, що аеропорт в дні проведення матчів приймав дальномагістральні літаки, а також те, що більшість літаків, якими прибули вболівальники – судна класу «C» , кількість пасажирів, яких обслужив аеропорт за дні матчу, на 150% більше, ніж у звичайний період. Загалом за час проведення матчів Євро-2012 - з 7 по 17 червня 2012 року -  в аеропорту було обслужено близько 40 тисяч пасажирів. За період проведення Чемпіонату аеродром аеропорту прийняв 7 пасажирських суден класу «D» (Airbus-310, Boeing-767) із футбольними вболівальниками.

Більшість чартерних та додаткових рейсів прибуло з країн-учасниць матчів (Німеччина, Данія, Португалія), а також з Польщі, Чехії, Австрії.

Як зазначив генеральний директор аеропорту Роман Гонтарев, завдяки злагодженій роботі  між службами аеропорту, прикордонного та митного  контролю, обслуговування пасажирів відбувалось згідно з планом та без затримок.

Впоратися із інтенсивним пасажиропотоком і забезпечити швидке обслуговування  як чартерних, так і регулярних рейсів, за словами Романа Гонтарева, дозволила розробка спеціальних операційних планів, координація роботи з усіма службами аеропорту, УЄФА, волонтерами. «Для забезпечення максимально швидкого обслуговування пасажирів було застосовано сучасне обладнання нового аеровокзалу, що включає в себе автоматичну систему реєстрації пасажирів і багажу, автоматизовану системи обробки та контролю багажу на авіабезпеку. Для здійснення швидкої посадки пасажирів використовувались  телескопічні трапи, транспортування пасажирів з віддалених стоянок  до терміналу здійснювалось за допомогою сучасних пасажирських автобусів Неоплан», - сказав генеральний директор аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

версія для друку