українська російська англійська
На Одещині завершено капремонт дитсадка і терапевтичного відділення амбулаторії
23.07.2012 | 09:51
Одеська ОДА

У Біляївському районі Одеської області в рамках ініціативи голови обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука «Народний бюджет» завершені роботи з капітального ремонту ще декількох об’єктів соціальної сферидитячих садків, а також терапевтичного відділення лікарської амбулаторії в селі Великий Дальник. Про це в інтерв’ю газеті  «Регіональний вісник» повідомив голова Біляївської районної державної адміністрації Сергій Бринза.

Він пояснив, що згідно з запланованим графіком вже завершено капітальний ремонт дитячого садка «Антошка» в селі Дачне – тут повністю відновлено стіни, стелю та дах будівлі. Капітально відремонтована частина приміщень садка «Золотий ключик» в с. Великий Дальник, яка роками потребувала ремонту. Інші приміщення будуть відремонтовані в 2013 році.

«Крім того, газифікований дитячий садок в с. Градениці. Кілька років поспіль ця будівля опалювалася вугіллям, що було дуже проблемно і затратно. Тепер же на прохання жителів села садок газифікований. Також протягом 20 років не виконувалися ремонтні роботи в дитячому садку «Сонечко» в селі Великий Дальник. Тут протікав дах. Це доставляло масу проблем працівникам садка і його маленьким вихованцям. Цього року в рамках «Народного бюджету» ми виконали капітальний ремонт даху дитячого садка, і тепер діти зможуть перебувати в нормальних, облаштованих приміщеннях», - зазначив Сергій Бринза.

Керівник району додав, що також за побажаннями жителів села Троїцьке в рамках «Народного бюджету» відремонтована огорожа місцевого парку та збудовано для сільської малечі новий дитячий ігровий майданчик. «Раніше в селі була тільки один невеликий дитячий майданчик, і фактично дітям ніде було грати. Сільські жителі звернулися до нас з проханням зробити для дітей нормальний майданчик для гри. Звичайно, ми на таке прохання відгукнулися», - пояснив він.

 

версія для друку