українська російська англійська
У Тростянецькому районі розпочалася видача телетюнерів
23.07.2012 | 11:11
Сумська ОДА

«Влада виявляє турботу про інвалідів та малозабезпечених громадян, гарантуючи їм доступ до якісного цифрового телемовлення», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик.

З його слів, до виконання соціальної ініціативи глави держави долучається низка волонтерських організацій, які допомагають громадянам в оформленні документів, здійснюють сервісне обслуговування телетюнерів.

Як повідомила виконуюча обов’язки начальника цеху обслуговування споживачів №6 міста Тростянець Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Тетяна Скоробагата, нині надійшла перша партія тюнерів – 639 штук.

Телетюнери отримали понад 150 громадян, частину з них уже встановили. Найближчим часом надійде та буде встановлена решта обладнання.

Загалом до управління праці та соціального захисту населення Тростянецької райдержадміністрації подано 2265 заяв на отримання тюнерів, які були включені до списку.

На безкоштовне отримання засобів для прийому цифрового мовлення мають право інваліди І та ІІ груп всіх категорій, інваліди Великої Вітчизняної війни ІІІ групи, сім’ї, які виховують дітей-інвалідів або доглядають за інвалідами, громадяни, що отримують субсидії на тверде паливо та скраплений газ.

 

версія для друку