українська російська англійська
Кількість учасників програми "Доступне житло" зростає
23.07.2012 | 11:32
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

На умовах здешевленої іпотеки громадяни вже придбали 71 квартиру. Саме стільки кредитів було видано з моменту старту програми. За минулий тиждень видані 15 нових кредитів та укладені 19 нових договорів про надання часткової компенсації. За наданими раніше кредитами банки профінансували позичальників на 4 мільйони 380 тисяч гривень. Кількість бажаючих збільшилася на 639, тепер здешевленим кредитом мають намір скористатися 9148 громадян. Поступово у програмі зростає кількість житлових будинків, яких за минулий тиждень додалося 32, а також квартир, яких тепер пропонується на 1652 більше.

У столиці з моменту старту програми до сьогодні укладено вже 39 договорів та надано стільки ж кредитів. Причому за останній тиждень нові договори уклали з 10 киянами та ще стільком же видали кредити. Можливістю поліпшити житлові умови виявили бажання скористатися 1337 жителів столиці.

У 12 регіонах країни ситуація не змінилася. Як і раніше, не укладено жодного договору та не видано жодного кредиту на Вінниччині, Донеччині, Житомирщині, Луганщині, Миколаївщині, Одещині, Тернопільщині, Херсонщині, Хмельниччині, Черкащині, Буковині та у Севастополі. З приводу такого стану виконання програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, минулої середи Прем’єр-міністр заслухав голів держадміністрацій Вінницької та Хмельницької областей. Планується, що на черговому засіданні Уряду в середу, 25 липня, про стан реалізації соціальної ініціативи Президента урядовцям звітуватимуть голови іще двох обласних держадміністрацій.

Загалом же на 23 липня 2012 року у програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, беруть участь 188 об’єктів, у яких пропонується для придбання 8258 квартир. Взяти участь у програмі виявили бажання 9148 громадян. Укладено 98 договорів. Банками профінансований 71 кредит на загальну суму понад 19 млн. гривень. З них у Києві – 39 кредитів на загальну суму близько 13,5 млн грн, 9 кредитів у Сумській області на суму 1,4 млн. грн., 8 кредитів у Полтавській області на суму 1,1 млн. грн., 7 кредитів у Харківській області на суму понад 1 млн. грн., 3 кредити у Автономній Республіці Крим на суму понад 900 тисяч гривень, по 1 кредиту у Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Рівненській та  Чернігівській областях.

Так на 23 липня виглядає кількість укладених договорів в розрізі регіонів:

м. Київ – 39;

Дніпропетровська область – 12;

Сумська область – 10;

Полтавська область – 8;

Харківська область – 7;

Івано-Франківська область – 5;

Рівненська область – 3;

Львівська область – 3;

Волинська область – 3;

Автономна Республіка Крим – 3;

Київська область – 2;

Чернігівська область – 1;

Запорізька – 1;

              Закарпатська – 1.

 

версія для друку