українська російська англійська
На Донеччині 17 шкільних автобусів розподілено по районах області
23.07.2012 | 15:58
Донецька ОДА

Донецька область в рамках державної програми «Шкільний автобус», що передбачає регулярні, перевезення школярів та педагогів, які проживають в сільській місцевості, отримала 17 автобусів марки «Мрія», які розподілено по районах області.

До нового навчального року ще 20 спеціалізованих машин буде доставлено в районні центри. З вересня транспорт почне працювати в Краснолиманському, Слов'янському, Костянтинівському, Артемівському, Володарському, Волноваському, Олександрівському, Мар'їнському і Ясинуватському районах.

Новий спеціалізований автотранспорт дозволить відмовитися від рейсових автобусів і замінити орендовані машини. В результаті вирішиться проблема підвезення до школи більш ніж 11 000 дітей, що проживають у віддалених куточках регіону.

Нагадаємо, що на Донеччині реалізується і обласна програма «Шкільний автобус». За два роки рішенням обласної ради для 10 районів області були виділені субвенції в розмірі 3600,0 тис. грн. для покупки додаткового шкільного транспорту. У новому навчальному році ключі від десяти автобусів вручать школам Волноваського, Великоновосілківського, Володарського, Старобешівського, Тельманівського, Амвросіївського, Мар'їнського, Новоазовського, Першотравневого і Ясинуватського районів.

 

версія для друку