українська російська англійська
Микола Присяжнюк перебуває з робочою поїздкою у Кіровоградській області
24.07.2012 | 10:26
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Сьогодні, 24 липня, Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк перебуває з робочою поїздкою у Кіровоградській області. У ході поїздки Міністр ознайомиться із станом посівів кукурудзи та соняшнику на демонстраційних ділянках, побуває на підприємстві по виробництву посівної і ґрунтообробної техніки, огляне особисте селянське господарство у с. Нова Павлівка.

Крім того, Микола Присяжнюк відвідає Кіровоградську державну сільськогосподарську дослідну станцію інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України і ознайомиться зі станом посівів кукурудзи та соняшнику на демонстраційних ділянках, побуває на ВАТ «Червона зірка» де огляне виробництво посівної і ґрунтообробної техніки високого технічного рівня, огляне особисте селянське господарство у с.Нова Павлівка, на якому утримується 80 кролематок. Також Міністр побуває на підприємстві по виробництву соняшникової олії  ПрАТ «Креатив».

Також Міністр візьме участь у нараді з питань особливості розвитку аграрного сектору та стратегії розвитку українського села, що відбудеться у Кіровоградському

 

 

версія для друку