українська російська англійська
В Одесі завершився III Міжнародний кінофестиваль
24.07.2012 | 10:26
Одеська ОДА

21 липня в приміщенні Одеського національного академічного театру опери та балету відбулася урочиста церемонія закриття ІІІ Одеського міжнародного кінофестивалю, а також церемонія  нагородження фільмів-переможців конкурсної програми.

Визначення цьогорічного володаря гран-прі ІІІ Одеського міжнародного кінофестивалю вперше відбувалося за підсумками глядацького голосування. «Золотого Дюка», а також грошову винагороду в розмірі 15 тисяч доларів, отримав британський режисер Р. Норріс за кінострічку «Зламані». Друге та третє місце за глядацькими вподобаннями посіли стрічки «Парад» С. Драгоевича та фільм «Пісочна людина» П. Луізі.

Крім того, переможців визначило міжнародне журі ОМКФ, назвавши кращим фільмом  цьогорічної конкурсної програми  картину  «В тумані» режисера Сергія Лозниці. Нагороди за кращу режисуру  отримали творці фільму «Революція» - режисери Бенуа Делепін та Гюстав де Керверн. «Золотого Дюка» за кращу акторську роботу – акторська група фільму «Ляльковий дім». Також спеціальні нагороди Міжнародного журі отримала кінострічка «Звичайна справа» Валентина Васяновича та робота режисера Раду Юде «Усі в нашій родині».

Як зазначають організатори, цьогорічний кінофестиваль повністю виправдав сподівання, які на нього покладалися: він став найбільш масовим за свою історію, а також – дозволив перейти на форму визначення переможців за допомоги голосування глядачів.

 

версія для друку