українська російська англійська
Затверджено положення про Всеукраїнський конкурс "Краща книга України"
24.07.2012 | 13:29
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України затвердив Положення про Всеукраїнський конкурс «Краща книга України», метою якого є визначення кращих вітчизняних книжкових видань за художнім рівнем та поліграфічним виконанням, популяризація сучасних технологій в їх оформленні, підвищення ролі книги в суспільстві.

Згідно із Положенням, конкурс проводитиметься щорічно, а подані до 30 серпня на адресу Держкомтелерадіо України екземпляри видань розглядатимуться у номінаціях «Моя країна», «Життя славетних», «Світ дитинства», «Арт-книжка», «Проза», «Поезія» тощо.

Журі оцінюватиме зміст книги, рівень її редакційно-видавничої підготовки, оригінальність дизайнерського рішення, суспільну та професійну значущість видання тощо. Результати конкурсу будуть оголошуватися в рамках проведення Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти».

Видання, визнані «Кращою книгою України», представлятимуться на міжнародних виставках.

Нагадаємо, книжкові видання на конкурс і матеріали до них із зазначенням «Всеукраїнський конкурс «Краща книга України» необхідно направити до 30 серпня на адресу Держкомтелерадіо України (01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2; контактний телефон – 278-82-27).

Анотації до видань та довідки про авторів прохання надсилати в електронному вигляді на адресу: kniga@comin.gov.ua.

Детальніше із Положенням конкурсу «Краща книга України» можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України у розділі «Виставки, конкурси, премії, фестивалі».

 

 

версія для друку