українська російська англійська
Близько 60 дітей, хворих на цукровий діабет, пройдуть оздоровлення у спецсанаторії в Миргороді
24.07.2012 | 15:30
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У рамках реалізації спільної глобальної програми МОЗ України, Асоціації дитячих ендокринологів України та компанії Санофі в Україні «Діабет. Допоможемо разом», з 2010 року в санаторії «Березовий гай» у Миргороді проходять оздоровлення та навчаються самоконтролю хвороби діти з цукровим діабетом.

За цей час більше двохсот маленьких пацієнтів з різних регіонів країни вже отримали можливість не лише значно покращити стан свого здоров'я за допомогою сучасних лікувальних методик і технологій, а й пройти психологічну реабілітацію та знайти нових друзів.

Цього року путівки до санаторію отримали приблизно 60 дітей, серед якихпереможці ІІІ щорічного всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом. Переможців конкурсу було оголошено 31 травня, напередодні Всесвітнього дня захисту дітей. Їх вітали відомі українські зірки, вони вручили переможцям сертифікати на відпочинок в санаторії «Березовий гай», а також порадували діток улюбленими піснями.

«Санаторій «Березовий гай» – це унікальний лікувально-реабілітаційний заклад для дітей з діабетом, напевно, єдиний, який має в своєму арсеналі такий широкий спектр сучасного обладнання для діагностики, лікування і реабілітації таких хворих та досвідчений лікарський персонал», - відзначила під час відвідування закладу Головний дитячий ендокринолог МОЗ України Наталія Зелінська.

Діти, які вже побували в ньому, разом зі своїми батьками також одноголосно підтверджують: це найкраще місце для відпочинку. Адже цей санаторій пропонує оптимальне поєднання оздоровлення та позитивних емоцій від спілкування з однолітками та висококласними педагогами. За спостереженнями близьких, діти, які побували в санаторії, успішніше контролюють діабет, більше знають про цю хворобу, а тому – впевненіші в собі і своїх силах.

версія для друку