українська російська англійська
Для боротьби з лісовими загораннями на Луганщині придбано три нових пожежних модулі
24.07.2012 | 19:06
Луганська ОДА

За підтримки Луганської облдержадміністрації та Луганської обласної ради, Луганським обласним управлінням лісового та мисливського господарства були придбані три нових пожежних модулі (на суму 1 млн грн). «Модуль – це невеликий пожежний автомобіль, який має підвищену прохідність та  можливість діставатися навіть у ті ділянки лісу, де не пройде інший транспорт. Загалом на бойовому чергуванні зараз 65 пожежних машин різних моделей та комплектацій», – повідомив т.в.о начальника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Латинін під час брифінгу для журналістів.

«З початку року в лісах Луганської області на площі 5,14 га зафіксовано 84 лісових пожежі. Це один з найнижчих показників за аналогічний період протягом кількох років», – розповів він.

Однією з головних причин пожеж залишається недбалість громадян. З усіх зафіксованих випадків, 78 сталися з вини населення. Лісовою охороною області спільно з працівниками МВС та МНС проведено 477 рейдів з виявлення порушників Правил пожежної безпеки у лісі. В результаті виявлено та притягнено до адміністративної відповідальності 19 осіб, матеріали щодо дев’яти випадків передано до слідчих органів.

Організовано цілодобове чергування та спостереження за лісовими масивами. Гвинтокрилом «МІ-2» проводиться авіапатрулювання лісів. Крім цього, з 5 липня область також патрулює гвинтокрил «МІ-8» МНС України.

 

версія для друку