українська російська англійська
Микола Азаров: Ми будуємо відносини з Росією на прагматичній основі, але з врахуванням особливого партнерства
24.07.2012 | 20:21
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Сьогодні Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся зі спеціальним представником Президента Російської Федерації Віктором Зубковим, який на доручення глави Російської держави прибув до Києва на прощання з Богданом Ступкою.

Віктор Зубков повідомив, що від імені Президента РФ Володимира Путіна висловив щирі співчуття рідним Богдана Ступки і всьому українському народу. Він відзначив, що заслуги великого актора і перед українським, і перед російським народом ніколи не будуть забуті. Його творчість назавжди залишиться яскравою сторінкою культурної історії наших держав і потужним генератором творчості для нових поколінь.

Микола Азаров в свою чергу зазначив, що життя і видатний творчий шлях Богдана Ступки – це яскравий приклад того, що Україну і Росію об’єднують не тільки сучасні економічні відносини, а й глибинні, не девальвовані спільні історичні, культурні, гуманітарні цінності.

«Звичайно, ми будуємо відносини з Росією на прагматичній основі, виходячи з національних інтересів, але з врахуванням особливих факторів історичного співіснування і сусідства», - заявив Глава Уряду.

Сторони також обговорили ряд актуальних питань українсько-російських відносин, зокрема реалізацію проекту будівництва 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС на кошти російського кредиту, шляхи усунення перешкод і обмежень у взаємній торгівлі.

Микола Азаров і Віктор Зубков підкреслили важливість встановленого постійного діалогу керівництва України і Росії для оперативного вирішення проблем, які виникають. Як спеціальний представник Президента РФ, Віктор Зубков запевнив у своїй відкритості і готовності до комунікацій з українським Урядом з усіх питань.

 

версія для друку