українська російська англійська
Уряд працюватиме на випередження, захищаючи добробут українців
25.07.2012 | 11:21
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд працюватиме на випередження, захищаючи добробут українців від викликів рецесії світової економіки. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 25 липня 2012 року.

За оцінками соціологів,  сьогодні найбільшими загрозами для України і для себе наші громадяни вважають економічний спад та безробіття.

«Тому сьогодні першочерговий обов’язок Уряду – приймати рішення, які максимально убезпечать добробут наших громадян. Працювати на випередження», - наголосив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду повідомив, що вчора він вчергове зустрічався з провідними вітчизняними вченими-економістами, консультувався щодо кроків, які Уряд передбачає для забезпечення економічного розвитку.

«Рішення, які ми обговорювали, стосуються стимулювання  інвестиційної діяльності та розвитку експортного потенціалу української економіки, - повідомив Микола Азаров. - Кінцевою метою всієї цієї роботи ми бачимо створення нових робочих місць, підвищення доходів наших громадян, збільшення попиту на вітчизняні товари і послуги».

 

версія для друку