українська російська англійська
Спеціалісти "Борисполя" вивчають досвід колег з Мюнхена та Відня
25.07.2012 | 12:27
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Делегація аеропорту «Бориспіль» відвідала аеропорти Мюнхена та Відня. Зокрема, у Мюнхені спеціалісти компанії ORAT FlughafenMünchen GmbH, що здійснювали підготовку нового терміналу «D» аеропорту «Бориспіль» до початку операційної діяльності, ознайомили представників «Борисполя» з роботою компанії з наземного обслуговування AeroGround Flughafen München GmbH, яка пропонує свої послуги в сфері наземного хендлінгу та має чітко визначену та ефективну структуру управління виробничими процесами на пероні.

Під час зустрічі фахівці аеропорту отримали загальну інформацію щодо роботи виробничих підрозділів, організації виробничого процесу (включаючи роботу автоматизованих систем) та дотримання соціальних стандартів у площині забезпечення прав працівників.

 З метою більш детального вивчення роботи автоматизованих систем управління виробництвом було організовано зустріч зі спеціалістами компанії IT services Flughafen München GmbH, що є основним провайдером забезпечення роботи ІТ-систем аеропорту. У межах підготовленої спеціалістами IT services Flughafen München GmbH презентації було висвітлено основні аспекти діяльності, спрямованої на дві основні сфери - «IT-Consulting» (передбачає дизайн та розвиток ІТ-структури і платформи систем управління аеропортом; дизайн та розвиток необхідних ІТ-послуг; розвиток ІТ-стратегії; дизайн та розвиток ІТ-технологічних процесів та ІТ-організації програмного продукту; реалізацію ІТ-систем для підтримки в аеропорту конкретних виробничих процесів) та сферу «IT-Provider» (передбачає телекомунікаційний сервіс; комп’ютерну інтеграцію з VoIP-телефонією; розвиток та підтримку систем цифрової телефонії; супроводження цифрової системи відео нагляду аеропорту; надання платних послуг усім суб’єктам обслуговування в аеропорту).

 В аеропорту м. Відень Flughafen Wien основну увагу спеціалісти аеропорту «Бориспіль» приділили вивченню системи організації обслуговування пасажирських потоків різних рівнів, що є надзвичайно корисним та ефективним елементом роботи аеропорту у забезпеченні обслуговування трансферних пасажирів.

 

версія для друку