українська російська англійська
Держспоживінспекція: Меморандум про співпрацю з російськими колегами визначить пріоритети
25.07.2012 | 15:02
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

Робота над підготовкою до підписання Меморандуму про співпрацю, який визначить пріоритетні напрями та механізми взаємодії Росспоживнагляду і Держспоживінспекції в сфері захисту прав споживачів триває в установленому порядку.  Про це заявив Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов у коментарі ЗМІ, спростовуючи інформацію про невиконання українською стороною домовленостей у частині підготовки до підписання Меморандуму про співпрацю відомств двох країн у цій сфері.

Сергій Орєхов повідомив, що наразі Держспоживінспекцією України підготовлено проект Меморандуму, який,  відповідно до процедури внутрішньодержавного погодження, направлено на розгляд до МЗС, Мінекономрозвитку України, Мінфіну та Мін'юсту. Після завершення вказаної процедури проект документа в терміновому порядку буде надіслано до Міністерства закордонних справ України для передачі його «дипломатичними каналами» російській стороні.

Нагадаємо, що зустріч Голови Держспоживінспекції України Сергія Орєхова та Голови Росспоживнагляду Геннадія Онищенко відбулася 27 червня 2012 в Києві в рамках ІХ Засідання Комітету з питань економічного співробітництва Російсько-Української міжнародної комісії, яке проходило під керівництвом прем'єр-міністрів України та Російської Федерації Миколи Азарова і Дмитра Медведєва.

У ході переговорів очільники відомств обговорили перспективи співпраці Росії та України в сфері захисту прав споживачів і досягли домовленості про розробку та підписання найближчим часом Меморандуму про співпрацю, який визначить пріоритетні напрями та механізми взаємодії Росспоживнагляду і Держспоживінспекціі в цьому напрямку.

«Зустріч з Головою Росспоживнагляду Онищенко Геннадієм була спрямована на реалізацію однієї спільної мети - підняти захист прав споживачів на якісно новий рівень, оскільки наші держави прагнуть до поглиблення співпраці та будівництва дружніх і взаємовигідних відносин», - наголосив  Голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов.

 

версія для друку