українська російська англійська
Держспецтрансслужба збудувала 15 житлових об'єктів для військових залізничників
25.07.2012 | 16:51
Прес-служба Міністерства інфраструктури

За неповні сім років, відколи запрацювала Програма забезпечення житлом військових залізничників,  військові власними силами побудували і реконструювали 15 житлових об’єктів – у Чопі, Новомосковську, Дніпропетровську, Конотопі та інших містах, де знаходяться об’єкти Державної спеціальної служби транспорту (Держспецтрансслужби). Таким чином отримати бажані квадратні метри безкоштовно змогли 370 сімей військовослужбовців та 270 контрактників.

Сьогодні відсутність житла є однією із найактуальніших проблем для військових,  зазначив Голова Адміністрації ДССТ генерал-лейтенант Микола Мальков. «У Державній спеціальній службі транспорту її намагаються викорінити. Безквартирний офіцер першочергово думатиме як і де йому жити, а не про військову службу», - переконаний Микола Мальков.

Зараз, незважаючи на труднощі, будинки для військових зводяться щорічно. Із кадровим поповненням у Держспецтрансслужби знову і знову виникає потреба забезпечення житлом. Цього року у Держспецтрансслужбі споруджують та реконструюють чотири будинки: у Дніпропетровську (12 квартир), Новомосковську (24 квартири), Чернігові (52 квартири) та Конотопі (24 квартири).

Державна спеціальна служба транспорту (Держспецтрансслужба) є спеціалізованим державним органом транспорту у складі Міністерства інфраструктури України, який призначений для забезпечення стійкого функціонування транспорту в мирний час та в умовах воєнного і надзвичайного стану.

 

версія для друку