українська російська англійська
Міліція перекрила кілька каналів постачання наркотиків
25.07.2012 | 17:10
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Загальна вартість наркотичних засобів та сировини для їх виготовлення, вилучених працівниками підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків, за цінами «чорного ринку» склала понад 4 млн. грн. Завдяки правоохоронцям «зілля» не потрапило до рук більш ніж 40 тисяч потенційних споживачів.

Працівники столичного Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків спільно з колегами з Голосіївського райуправління внутрішніх справ у результаті проведення спеціальної операції перекрили міжрегіональний канал надходження наркотиків з Київської області до м. Київ.

Оперативники затримали 20-річного жителя столичного регіону, в якого було виявлено та вилучено 1 кг марихуани. Ринкова вартість вилученої речовини складає понад 30 тис. грн.          Таким чином, не допущено потрапляння наркозасобів до більш ніж 2 тис. наркоспоживачів.

Трохи раніше працівники УБНОН ГУМВС України в Одеській області затримали членів ОЗГ, сформованої за етнічною ознакою. Зловмисники організували міжрегіональний канал постачання особливо небезпечного наркотичного засобу – опію. «Дурман» потрапляв на територію Одещини з Миколаївської області.

Спочатку правоохоронці у м. Одеса затримали одного з членів ОЗГ – 36-річного місцевого мешканця,  у якого було вилучено поліетиленовий пакунок з речовиною темного кольору – опієм-сирцем вагою 300 г, а також кошти в сумі майже 700 грн., отриманих від збуту наркотиків.

Під час проведення подальших оперативно-розшукових заходів у м. Миколаєві оперативники затримали непрацюючу 54-річну громадянку, за місцем проживання якої було вилучено 2 кг опію-сирцю, 500 мл. ацетильованого опію, 3 л оцтового ангідриду, а також 54 тис. гривень, виручених від продажу наркотику. Загальна вартість вилучених наркозасобів за цінами «чорного ринку» становить понад 2 млн. гривень. Завдяки міліціонерам не допущено потрапляння наркозасобів до близько 20 тис. наркоспоживачів.

Подібне затримання було проведено у Дніпропетровській області. У ході спецоперації працівники обласного УБНОН на посту ДАІ затримали 45-річного мешканця м. Кривий Ріг, який власним автомобілем перевозив 11 поліетиленових пакетів з наркосировиною – «маковою соломкою». Вага вилученого склала близько 4 кг. Затриманий виявився раніше судимим.

Під час подальшої перевірки обставин інциденту правоохоронці встановили місце зберігання вказаного наркотичного засобу: ним виявився орендований затриманим громадянином гараж. Там додатково було вилучено ще 7 поліетиленових пакетів з «маковою соломою» вагою близько 50 кг. «На виході» з підпільної лабораторії цієї сировини вистачило би на те, аби виготовити наркотик для близько 20 тис. наркоспоживачів. Загальна вартість вилучених наркозасобів за цінами «чорного ринку» становить майже 2 млн. грн.

За вказаними фактами порушені кримінальні справи. Наразі правоохоронці проводять оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення джерел надходження наркосировини, а також місць розповсюдження «готової продукції».

 

версія для друку