українська російська англійська
На Прикарпатті відкрито ще один потужний свинокомплекс
25.07.2012 | 15:25
Івано-Франківська ОДА

У селі Лани Галицького району Івано-Франківщини відкрито новозбудований свинокомплекс, проектна потужність якого 11 900 голів.

«Сподіваємось, що наступного року тут розпочнуть будувати завод з виробництва біогазу, а це знову нові робочі місця для місцевих людей,  поповнення  бюджету  і  суттєва допомога селу від соціального фонду компанії», - зазначив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, вітаючи ТОВ «Даноша», яке збудувало комплекс, та усіх жителів Галицького району з «прекрасним об’єктом, який дає нові робочі місця,  надходження до місцевого бюджету і новий імпульс розвитку села Лани»

Сільський голова Ланів Галина Лазарчук зазначила, що завдяки цьому роботі цього підприємства в селі створено нові робочі місця, й загалом дано неабиякий поштовх для розвитку населеного пункту.

У свою чергу інвестори повідомили, що за 2-3 роки компанія планує збудувати свій м’ясопереробний завод  із забійною потужністю 240 голів за годину та декілька біогазових заводів. А отже, селяни  отримають нові високооплачувані робочі місця.

 

версія для друку