українська російська англійська
Створено Оргкомітет з підготовки та проведення "П'ятих Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин"
28.07.2012 | 10:00
Прес-служба Міністерства культури

Кабінет Міністрів затвердив склад Організаційного комітету з підготовки та проведення міжнародного культурно-мистецького заходу «П’яті Ювілейні Всесвітні Бойківські фестини». Відповідне розпорядження було ухвалене на засіданні Уряду 25 липня 2012 року.

Проект документа розроблено за ініціативою Львівської облдержадміністрації з метою підготовки та проведення «П’ятих Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин», а також забезпечення висвітлення мистецького заходу  в засобах масової інформації.

До складу Оргкомітету, який очолив   Міністр культури  Михайло Кулиняк, увійшли голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк, Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, Міністр фінансів Юрій Колобов, Міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко, народний депутат України Оксана Білозір, голова Всеукраїнського громадського  товариства «Бойківщина ХХІ століття» Петро Косачевич та інші відповідальні особи.

Програма проведення бойківських фестин охоплює м. Турку та її околиці, Старосамбірський та Самбірський райони Львівської області і передбачає проведення мистецьких програм за участю аматорських та професійних колективів з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та інших областей України, виставок-ярмарків робіт народних майстрів, наукових та літературних конференцій і конкурсів, презентації місцевих громад Турківського району, представлення бойківської кухні  та інше.

 

версія для друку