українська російська англійська
Покупці державного пакета акцій ВАТ "Рівнесільмаш" створили 400 нових робочих місць
26.07.2012 | 11:41
Прес-служба Фонду державного майна

ПАТ “Рівнесільмаш” презентувало власний інвестиційний проект - на базі незадіяного виробничого корпусу створили сучасну меблеву фабрику з виготовлення м’яких меблів, у яку інвестували 10,5 мільйонів євро.

В регіональному відділені Фонду державного майна України по Рівненській області відбулася робоча зустріч начальника регіонального відділення Володимира Іванова з головним акціонером підприємства Лоррейн МакМахон та головою правління ПАТ «Рівнесільмаш» Романом Басарабом. Учасники наради обговорили стан виконання умов договору купівлі-продажу 38% акцій ВАТ «Рівнесільмаш», проданого державою у 2007 році за результатами конкурсу з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону.

Роман Басараб повідомив, що за перший місяць, відколи офіційно відкрили меблеву фабрику ТзОВ «Морган Феніче», на підприємстві випустили м’яких меблів на загальну суму понад 3 млн. грн., а до кінця року сподіваються, що ця сума сягне 34 млн. грн. Окрім того, налагодили співпрацю з 2 швейними підприємствами області.

“Під час контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу органи приватизації особливу увагу приділяють створенню нових робочих місць”, - наголосив очільник рівненського регіонального відділення Фонду.

Лоррейн МакМахон, у свою чергу, відзначила, що на даний час на фабриці працевлаштовано 400 жителів Квасилова, Здолбунова, Рівного та навколишніх сіл. А середня заробітна плата на підприємстві сягає 2 з половиною тисяч гривень (для порівняння – середня зарплата у Рівненському районі становить 1984 грн.). За її словами, до 2015 року планують збільшити кількість працівників до тисячі і виготовляти щороку 200 тисяч диванів на експорт.

 

 

версія для друку