українська російська англійська
Директор найкрупнішого сільгосппідприємства України подякував Миколі Азарову за підтримку інвестиційних проектів у АПК
26.07.2012 | 15:22
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Директор найкрупнішого сільгосппідприємства України подякував Миколі Азарову за підтримку інвестиційних проектів у АПК.

«Мені приємно, що ви, Миколо Яновичу, нас підтримуєте. Разом з Урядом і губернаторами на регіональному рівні ми відродимо Дніпро як транспортну артерію України», - сказав сьогодні керівник ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський на відкритті річкового перевантажувального зернового терміналу цієї компанії в селі Чирське Переяслав-Хмельницького району.

Глава Уряду брав участь в церемонії відкриття й заявив, що на наступний рік Кабінет Міністрів закладе необхідні кошти для чистки фарватеру Дніпра.

«Нам необхідно об’єднати зусилля держави і всіх компаній, які зацікавлені в розвитку таких інвестиційних проектів, як відродження Дніпра», - підкреслив Микола Азаров.

Інвестиційний проект з відродження Дніпра та Південного Бугу в якості головних судноплавних транспортних артерій держави може стати складовою реформування національної транспортної інфраструктури, ще більше інтегрувати Україну в систему європейських транспортних коридорів, - говориться в листі на ім’я Прем’єр-міністра голів трьох придніпровських областей: Київської - Анатолія Присяжнюка, Полтавської Олександра Удовіченка, Херсонської – Миколи Костяка.

За підрахунками, відродження річкових транспортних артерій дасть 15000 додаткових робочих місць, а економічна ефективність складатиме щорічно 4 млрд. грн.

З введенням в експлуатацію терміналу філії «Переяславська» створюється система перевантажувальних елеваторних комплексів, побудованих на Дніпрі та на прилеглих до річки територіях з півночі (Київської області) до півдня (Херсонської області) з виходом у Чорне море через Миколаїв.

 

версія для друку