українська російська англійська
Микола Азаров: Підтримка агрокомплексу державою буде не тільки фінансуванням, а й дерегуляцією
26.07.2012 | 15:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

«Підтримка аграрного сектору в цьому році є рекордною: 10 млрд. грн. – це в 3 рази більше, ніж минулого року», - заявив сьогодні Прем’єр-міністр України Микола  Азаров на відкритті річкового перевантажувального зернового терміналу в селі Чирське Переяслав-Хмельницького району.

Разом з тим, Прем’єр-міністр бачить державну підтримку не тільки у фінансуванні або створенні пільг. На його переконання, найбільша підтримка – це створення умов економічної свободи для підприємств.

Вислухавши зауваження керівників підприємства й області щодо бюрократичних перепон будівництву і роботі елеваторів, зокрема, необхідності їх щорічної сертифікації, Глава Уряду зауважив: «Відверто кажучи, я дуже незадоволений тим, як у нас йде дерегуляція».

«Тут інтенсивно має працювати Мінагрополітики, - підкреслив він. – Виходити з ініціативами, «розвантажувати» інвестора, допомагати йому і надавати умови для роботи. Інвестор створює робочі місця, забезпечує добробут людям – це головне».

«Врахуємо всі зауваження, - запевнив Микола Азаров. – Ми прекрасно розуміємо, що робота з дерегуляції – це важкий демонтаж системи несвободи, корупції. Ця справа потребує постійного втручання, в тому числі й з боку Прем’єр-міністра».

«Повірте – цю роботу ми проводитимемо й надалі», - заявив Глава Уряду. 

 

версія для друку