українська російська англійська
Законодавчі акти щодо виготовлення документів суворої звітності зазнають змін
26.07.2012 | 16:00
Прес-служба Міністерства юстиції

Кабінет Міністрів на своєму засіданні у середу, 25 липня 2012 року, схвалив проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виготовлення документів та бланків документів суворого обліку або звітності», розробленого Міністерством юстиції.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, запропоновані зміни направлені на спрощення і здешевлення процедур, пов’язаних з реалізацією прав, свобод і обов'язків громадян, та посилення прозорості здійснення таких процедур. Для цього пропонується внести зміни до 24 законодавчих актів, які виключать положення, що визначають певні документи та бланки, як документи суворого обліку, звітності та фінансової звітності.

Виготовлення таких документів та бланків документів є витратною процедурою, яка до того ж підлягає ліцензуванню. Зазначене впливає на їх вартість, видачу та послуги. Відповідні витрати нерідко є невиправданими. Вони не гарантують співмірного захисту від протиправних посягань на права чи власність кінцевого споживача, зазначив Міністр.

Законопроект є регуляторним актом і матиме позитивний вплив на забезпечення прав та інтересів суб'єктів господарювання. Вилучення з законодавчих актів вказаних положень сприятиме спрощенню умов здійснення господарської діяльності.

 

версія для друку