українська російська англійська
Співпраця України та Болгарії у сфері автоперевезень - надзвичайно успішна
26.07.2012 | 17:09
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна та Болгарія надзвичайно успішно співпрацюють у всіх сферах транспорту, у першу чергу – в галузі автомобільного транспорту. Про йшлося  під час зустрічі щодо співпраці України та Республіки Болгарія в сфері транспорту, що відбулася в Києві 26 липня.

Постійно переглядається квота дозволів як для українських, так і для болгарських перевізників. Так, на початку липня Україна надала додатково 300 дозволів в/з третіх країн та 300 дозволів для виконання нерегулярних пасажирських перевезень територією України болгарськими автоперевізниками.

Заступник Міністра транспорту, інформаційних технологій і комунікацій Камен Кічев подякував Міністерству інфраструктури України за надані додаткові дозволи і підкреслив, що Болгарія у свою чергу готова переглянути квоти дозволів на перевезення. «Хочу запевнити, що Болгарія на довгостроковій основі готова видати українським перевізникам додаткові дозволи на перевезення», - сказав Камен Кічев.

 Загалом він зауважив, що Болгарія може стати для України воротами у Центральну та Західну Європу – з використанням також залізниці, морського та річкового транспорту.

Додатково до основної квоти, перевізники з України та Болгарії мають по 300 універсальних дозволів на комбіновані перевезення, по 700 в/з третіх країн та по 900 універсальних пасажирських.

На початку серпня 2012 року у м.Варна (Болгарія) відбудеться засідання Змішаної українсько-болгарської Комісії з питань автомобільного транспорту, під час якого планується ще раз проаналізувати потребу автоперевізників.

 

версія для друку