українська російська англійська
1405 співробітників установ у сфері цивільного захисту підвищать кваліфікацію
27.07.2012 | 10:00
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

25 липня 2012 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про затвердження планів комплектування слухачами Інституту державного управління у сфері цивільного захисту на період з 1 вересня 2012 року по 30 червня 2013 року».

Таким чином 1405 працівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, які залучаються до виконання заходів з попередження надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та ліквідації їх наслідків, зможуть підвищити свою кваліфікацію.

Нормативно-правовий акт передбачає проведення підготовки серед керівного складу міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (560 осіб), керівного складу районних державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій міст Києва та Севастополя (845 осіб).

Мета даного документа – забезпечити наявність в країні належної кількості компетентних фахівців, які сприятимуть підвищенню безпеки громадян, територій та об'єктів господарської діяльності, а також будуть впроваджувати технології, спрямовані на зменшення ризиків виникнення і пом'якшення наслідків надзвичайних ситуацій, полегшення їх ліквідації.

 

версія для друку