українська російська англійська
На Львівщині обсяг промислового виробництва зріс на 2,2%
27.07.2012 | 09:54
Львівська ОДА

Головним пріоритетом ефективного розвитку реального сектору економіки є відродження та розвиток промислового комплексу Львівщини. Про це на засіданні колегії облдержадміністрації з питання соціально-економічного розвитку Львівської області за перше півріччя 2012 року заявив голова Львівської ОДА Михайло Костюк. 

За словами керівника області, у цьому році в промисловості Львівщини і надалі продовжується стабільний випуск продукції. У результаті обсяг промислового виробництва зріс на 2,2%. 

Серед галузей із найбільшими темпами росту – виробництво та розподілення електроенергії, газу та води (+ 33%), машинобудування (+ 5,4%), харчова (+ 4,8%), хімічна та нафтохімічна промисловість (+ 3,1%).

ВВ області створені всі умови для організації та ведення бізнесу. На сьогодні у нас функціонує понад 154 тисяч суб’єктів малого бізнесу», - зазначив голова облдержадміністрації. 

Михайло Костюк наголосив і на позитивних тенденціях у житловому будівництві. «За перше півріччя 2012 року на Львівщині здано в експлуатацію понад 293 тис. кв. м., житла, що на 80% більше, ніж у попередньому році», - зазначив голова ЛОДА. 

«Водночас в окремих галузях ситуація залишається складною Так, у поточному році повністю зупинило роботу ВАТ «НПК-Галичина» (зупинились усі 6 нафтопереробних заводів України), питома вага якого в загальнообласних показниках області становить близько 3%. Також скоротили обсяги виробництва целюлозно-паперова галузь (на 3,7%), галузь із виробництва будівельних матеріалів (на 8,8%), галузь металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів (на 10,4%), галузь легкої промисловості (на 21,5%) та галузь з оброблення деревини і виробництво виробів з деревини (на 19%)», - розповів голова облдержадміністрації. 

За словами керівника області, сьогодні складна ситуація у виробництві сільськогосподарської продукції. Продовжується скорочення виробництва у галузі тваринництва, (8,5 млн. грн., або на 0,5%). Скоротилось виробництво молока та яєць (0,9% та 6,5% відповідно).

 

версія для друку