українська російська англійська
Микола Азаров очолює українську делегацію на офіційній церемонії відкриття Олімпіади в Лондоні
27.07.2012 | 11:19
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров очолює українську делегацію на офіційній церемонії відкриття ХХХ літніх Олімпійських ігор, які пройдуть у Лондоні. Для участі у церемонії  27 липня він відбув з відбув із дводенним робочим візитом до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Разом з Главою українського Уряду до складу делегації увійшли Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Саффіулін, заступник Голови Служби, член виконкому НОК Вадим Сисюк, шеф місії олімпійської делегації в Лондоні, директор департаменту фізичного виховання та масового спорту Держмолодьспорту Ніна Уманець та ін.

Українським прапороносцем цього року стане дворазовий призер олімпійських ігор дзюдоїст Роман Гонтюк.

Українські шанувальники спорту зможуть побачити свою національну збірну на параді країн у прямому ефірі на телеканалі "Перший національний" та послухати на першому каналі Національної радіокомпанії України 27 липня о 23:00.

Нагадаємо, що Прем'єр-міністр України Микола Азаров взяв участь в церемонії урочистих проводів національної збірної до Лондона, яка відбулася на Майдані Незалежності в Києві. Микола Азаров закликав українців підтримати збірну Україну на Олімпійських іграх в Лондоні

Всього Україну на ХХХ Іграх представлятиме 245 спортсменів, що змагатимуться у 28 видах спорту.

 

версія для друку