українська російська англійська
З 1 серпня до терміналу "D" Борисполя буде переведена авіакомпанія "Air Arabia", пізніше - рейси інших авіакомпаній
27.07.2012 | 11:55
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Авіакомпанія «Air Arabia» заявила про свій перехід до терміналу «D» міжнародного аероропорту «Бориспіль». Планується, що обслуговування рейсів «Air Arabia» в новому термінальному комплексі буде розпочато з 1 серпня.

Відтак з серпня і надалі пасажири, які обиратимуть для подорожей з України до Шарджі та зворотно авіакомпанію «Air Arabia», зможуть оцінити переваги роботи нового аеровокзального комплексу, комфорт і якість сервісу. Авіакомпанія «Air Arabia» здійснює регулярні рейси в Україну за маршрутом Київ-Шарджа-Київ літаками Airbus A320.

Перший рейс новий термінальний комплекс «D» аеропорту Бориспіль» прийняв 29 травня – це був літак іранської авіакомпанії «Taban Air», який прибув до Києва з Тегерана.  

На період проведення Чемпіонату Європи по футболу термінальний комплекс «D» забезпечував прийом і відправку футбольної Фанти і гостей Євро-2012.

Надалі до терміналу будуть поступово переведені рейси інших авіакомпаній, що обслуговуються в «Борисполі».

Нагадаємо, новий термінальний комплекс «D» в аеропорту «Бориспіль» відкрито 28 травня 2012 року. Термінал має площу 107 тис. кв.м. і може обслуговувати до 15 млн. пасажирів на рік. У зоні відправлення нового аеровокзального комплексу передбачено 61 стійку реєстрації, 18 пунктів контролю на авіабезпеку, 28 кабін паспортного контролю. Галерея очікування рейсів у зоні відльоту має довжину 870 м. Для зручності пересування пасажирів аеровокзальний комплекс вперше в Україні обладнано системою травелаторів, швидкість руху яких становить 0,5 м/с, довжина стрічки – від 28 м до 58 м.

Система обробки багажу передбачає п’ять рівнів контролю на авіаційну безпеку. Пропускна спроможність системи обробки багажу - понад 3000 одиниць за годину. Довжина багажної стрічки складає 10 км. Система має 100% рівень автоматизації, що повністю виключає вплив людського фактора. Ультрасучасна автоматизована система обробки багажу мінімізує людський фактор та дозволяє підвищити якість та швидкість обробки багажу.

 

 

версія для друку