українська російська англійська
Микола Азаров: Всі дії влади з організації прозорих демократичних виборів наштовхуються на спротив з боку опозиції
27.07.2012 | 15:41
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Всі дії влади, направлені на організацію прозорих та демократичних виборів до Верховної Ради України, наштовхуються на спротив зі сторони опозиції. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Лондоні в інтерв’ю Financial Times.

«Ми зобов’язані забезпечити вільне та демократичне проведення виборів. Найцікавіше, що все, що ми робимо для цього, наштовхується на спротив нашої опозиції. Вони вже заздалегідь повідомляють про те, що вибори будуть фальсифіковані. А ставлю просте питання: якщо ви проти фальсифікації, то чому ви не підтримуєте встановлення веб-камер на виборчих дільницях», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він додав, що встановлення веб-камер дозволить в режимі он-лайн контролювати, як відбувається виборчий процес на кожній дільниці.

Глава Уряду сказав, що відповідно до вітчизняного виборчого законодавства представники опозиційних партій включені до складу виборчих комісій, і вони мають всі можливості контролювати чесність  і прозорість проведення виборів та підрахунку голосів.

Також Микола Азаров повідомив, що Україна запросила безпрецедентно велику кількість спостерігачів від усіх міжнародних організацій, зокрема від ОБСЄ, Ради Європи, Єврокомісії.

Дивитися відео

версія для друку