українська російська англійська
Міністр оборони: У наступному році не менше 2 бойових кораблів повинно постійно перебувати на патрулюванні
28.07.2012 | 11:45
Прес-служба Міністерства оборони

У наступному році не менше двох бойових кораблів ВМС України повинно постійно перебувати на патрулюванні. На цьому 27 липня наголосив у Севастополі Міністр оборони України Дмитро Саламатін під час церемонії представлення керівному складу вітчизняного флоту новопризначеного командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Юрія Іл’їна.

За словами керівника оборонного відомства, головні завдання флоту на найближчу перспективу полягають у збільшенні інтенсивності заходів бойової підготовки, продовженні відновлення озброєння та військової техніки, бойових кораблів та авіації.

«У наступному році флот повинен забезпечити введення до бойового складу великого підводного човна «Запоріжжя», відновити морську оперативну діяльність та наростити її до постійного перебування на патрулюванні не менше двох бойових кораблів, забезпечити участь фрегату «Гетьман Сагайдачний» з вертольотом на борту у міжнародній операції по боротьбі з піратством «Океанський щит», створити умови для демонстрації нашого Державного та Військово-Морського прапорів у різних точках Світового океану», - підкреслив Міністр оборони України.

Дмитро Саламатін також наголосив, що пріоритетними завданнями були і залишаються відродження бойового потенціалу флоту, морального духу моряків, покращення соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей.

«Я впевнений в тому, що нове командування ВМС зможе виконати всі завдання, поставлені Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України Віктором Януковичем», – наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

 

версія для друку