українська російська англійська
Прем'єр-міністр бере участь у 14-му з'їзді Партії регіонів
30.07.2012 | 20:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України, голова Партії регіонів Микола Азаров бере участь у 14-му з’їзді Партії регіонів, що проходить в Києві.

Виступаючи, Микола Азаров окреслив коло першочергових завдань, які мають бути вирішені у середньостроковій перспективі. «Ми повинні збільшити заробітну плату, значно збільшити пенсії. Поетапно ми будемо виходити на європейський рівень доходів», - зазначив Прем’єр-міністр.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд також значну увагу приділятиме вирішенню житлових проблем громадян, наголосивши, що зараз покращення житлових умов потребують більш ніж 4 млн. громадян. «Ми створюємо умови і стимули, щоб будувати, як мінімум, 100 тис. квартир на рік за ціною, доступною для родин з невеликим рівнем доходу: для молодих спеціалістів, вчителів, лікарів, військовослужбовців, вчених», - сказав Микола Азаров.

Крім того, Глава Уряду ставить завдання вдвічі збільшити врожайність зернових. «Ми робимо ставку на радикальне підвищення аграрного виробництва. Ми повністю забезпечимо народ України власними якісними і недорогими продуктами харчування. Ми повернемо Україні статус світової житниці. Зараз Україна в середньому виробляє 45-50 млн. тонн зерна, а ми повинні виробляти в два рази більше. В Україні буде достаток і стабільність цін на хліб, овочі, фрукти м'ясо, будуть високопродуктивні робочі місця, комфортні умови роботи і життя на селі», - акцентував Прем’єр-міністр.

 

версія для друку