українська російська англійська
Активізація співробітництва зі Світовим банком сприятиме ефективному впровадженню реформ в Україні, - Валерій Хорошковський
31.07.2012 | 17:29
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Активізація співробітництва зі Світовим банком сприятиме ефективному впровадженню реформ в Україні. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі  з Директором-розпорядником Світового банку Шрі Мульяні Індраваті, яка відбулась 31 липня 2012 року у м. Вашингтон.

Під час зустрічі основну увагу сторони приділили питанням реалізації інвестиційних та системних проектів Світового банку в Україні.

За словами Першого віце-прем’єр-міністра України, успішна реалізація 11 інвестиційних проектів на загальну суму позик 1,72 млрд. доларів США дозволить українським підприємствам-бенефіціарам не лише модернізувати засоби виробництва, а й залучити передові технології.

Сторони також обговорили стан підготовки системних проектів розвитку. Першочерговими з них мають стати «Друга програмна позика на реабілітацію фінансового сектору» на суму 350 млн. дол. США та «Четверта позика на політику розвитку» на суму 500 млн. дол. США.

Валерій Хорошковський заявив, що з огляду на прогрес у підготовці зазначених проектів українська сторона готова спільно з Банком здійснити необхідні кроки з метою їх реалізації найближчим часом.

Сторони відзначили значний потенціал кредитування України з точки зору можливостей Банку щодо фінансування проектів на суму 1 млрд. дол. США щороку.

Було досягнуто, зокрема, домовленості щодо активізації співробітництва в рамках Стратегії партнерства Світового банку та України на 2012-2016 фінансові роки та подальшої взаємодії для покращення результативності реалізації проектного портфеля Банку.

 

версія для друку