українська російська англійська
В.Хорошковський: Т.Шевченко - беззаперечний моральний авторитет для нашого суспільства
01.08.2012 | 09:22
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Тарас Шевченко – не тільки видатний український поет, художник і філософ, він – беззаперечний моральний авторитет для нашого суспільства. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України після церемонії покладання квітів до пам’ятнику Т.Шевченку, яка відбулась 31 липня 2011 року в м.Вашингтон в рамках робочого візиту В.Хорошковського до США.

Перший віце-прем’єр-міністр наголосив на тому, що Т.Шевченко вже давно став одним із символів України, як і Київ, Дніпро, широкі поля та Карпатські гори. «Його творчий спадок – фундамент, на якому ми будуємо сильну і незалежну українську державу», - підкреслив він.

За словами В.Хорошковського, Т.Шевченко – постать, яку однаково шанують не лише у всіх куточках України, а й у всіх країнах Світу, де живуть українці. «Саме тому ми сьогодні вшановуємо Кобзаря тут, у Вашингтоні. Повага до його особистості давно перетнула межі нашої країни. І урочистості з нагоди 200-річчя з дня народження Т.Шевченка, яке ми відзначатимемо 2014 року, мають відбутися в усіх країнах, де живуть українці», - заявив Перший віце-прем’єр-міністр України. 

 

 

версія для друку