українська російська англійська
На Одещині ремонтуються 107 сільських закладів культури
01.08.2012 | 10:10
Одеська ОДА

На 107 об’єктах культури, розташованих в районних центрах та селах Одеської області, проводяться зараз ремонтно-реставраційні роботи в рамках соціально-економічної програми «Народний бюджет». Про це в інтерв’ю повідомив начальник управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації Владислав Станков.

За його словами з початку цього року в області вже здійснена значна робота у цьому напрямку. Зокрема – вже відремонтовано 32 об’єкти культури – районні та сільські бібліотеки, сільські будинки культури та музичні школи.

Серед таких зданих до експлуатації об’єктів – будівлі Арцизької та Саратської районних бібліотек, приміщення сільських клубів с. Великозименове Великомихайлівського району та с. Омарбія Кілійського району, а також будинки культури в населених пунктах Балтського, Кодимського, Кілійського, Комінтернівського, Миколаївського, Саратського, Тарутинського, Татарбунарського, Ширяєвського районів.

Крім того, вже в цьому році була відремонтована концертна зала будинку культури в с. Приозерне Кілійського району, збудована котельня для будинку культури с. Мардарівка Комінтернівського району, відремонтовано дахи будинків культури в с. Івашків Кодимського району, с. Стрюкове Миколаївського району, та с. Безім’яне Татарбунарського району, а також - система опалення будинків культури в с. Ухожани та с. Кармалюківка Балтського району.

Значна увага, за словами Владислава Станкова, приділяється в цьому році на Одещині ремонту сільських музичних шкіл. Зокрема – вже відремонтована Саратська музична школа та музична школа с. Надлиманське Овідіопольського району.

 

версія для друку