українська російська англійська
Микола Азаров занепокоєний проблемою незадовільного водопостачання в країні
01.08.2012 | 11:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров занепокоєний ситуацією, яка склалася в системі водопостачання. Про це Глава українського Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів.

«Знову велике занепокоєння викликає ситуація, що складається в системі водопостачання. В першу чергу гарячого водопостачання», - наголосив Микола Азаров.

Він повідомив, що отримує численні скарги громадян на те, що щорічна профілактика тепломереж не закінчується у встановленні нормативами і оголошенні людям строки, а у багатьох містах і містечках гаряча вода зникає із завершенням опалювального сезону.

Як приклад, Глава Уряду зазначив, що протягом місяця було відключене гаряче водопостачання в Дніпровському, Деснянському та Оболонському районах Києва. «І нічого не робилося. Потрібно було людям через Фейсбук звернутися до Прем’єр-міністра, щоб почали розбиратися. Це неприйнятно. З такою якістю влади довіру людей отримати неможливо», - сказав Микола Азаров.

Він розкритикував дії Міністерства фінансів, Міністерства регіонального розвитку, житлово-комунального господарства та Київської міської державної адміністрації, які не змогли порозумітися щодо проведення розрахунків з компенсації різниці в тарифах: «Чиновники не знаходили рішення і зробили заручниками десятки тисяч людей!».

За його словами, вчора гаряче водопостачання було відновлено, і на профілактиці залишається тільки 21 будинок. Прем’єр-міністр заявив, що особисто контролюватиме хід врегулювання даного питання.

«Я серйозно попереджаю: якщо люди не отримають вчасно передбачених комунальних послуг, за які вони, до речі, добросовісно платять, то буде вжито найсуворіших заходів. Але я цієї справи просто так не облишу», - заявив Микола Азаров.

Глава Уряду вимагає сьогодні ж йому доповісти, хто персонально винен в міністерствах і міській адміністрації у скандальному затягуванні рішення. «Я нікому не дозволю втягувати у чиновницько-приватні чвари наших людей. Це не вина громадян, що керівники некомпетентні і безпорадні, а комунальники, і енергетики досі не навчилися господарювати», - сказав Глава Уряду.

 

версія для друку