українська російська англійська
Львів'янин здобув "золото" на Всесвітній учнівській олімпіаді з хімії
01.08.2012 | 12:26
Львівська ОДА

Випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка Ігор Чернюх виборов золоту медаль на 44 Всесвітній  учнівській олімпіаді з хімії, яка проходила у Джорджтаунському університеті (м. Вашингтон, Сполучені Штати Америки).

Срібні медалі завоювали випускниця Балаклійської школи № 1 імені О. А. Тризни Харківської області Ірина Запорожець та випускник Севастопольської спеціалізованої школи57 Дмитро Шибанов, «бронзу» – учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею Андрій Стельмах.

Загалом у неофіційному командному заліку команда України увійшла до десятки кращих, а абсолютним переможцем олімпіади став Флоріан Бергер з Федеративної Республіки Німеччини з результатом 98 балів зі 100 можливих; у командному заліку перемогла команда Республіки Корея.

Нагадаємо, у 44 Всесвітній  учнівській олімпіаді з хімії взяли участь  збірні 72 країн світу. Наступна - 45 Всесвітня учнівська олімпіада з хімії -  відбудеться у липні 2013 року у Москві (Російська Федерація).

версія для друку