українська російська англійська
Засновано Премію Кабінету Міністрів за розроблення і впровадження інноваційних технологій
05.08.2012 | 10:00
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

З метою стимулювання розроблення і впровадження інноваційних технологій 1 серпня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів прийнято постанову «Про Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій».

Урядовим рішенням засновано Премію за розроблення і впровадження інноваційних технологій. Окрім того, затверджено Положення про Премію та опис бланка диплома лауреата Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Ця Премія присуджуватиметься на конкурсних засадах щороку за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції.

  З метою розгляду подань міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Національної академії наук, Національної академії медичних наук, Національної академії аграрних наук про присудження Премії, проведення конкурсного відбору робіт та підготовки відповідних пропозицій, буде утворено Комітет з присудження Премії Кабінету Міністрів України, який діятиме на громадських засадах.

До складу Комітету входитимуть члени Уряду, керівники заінтересованих  центральних органів виконавчої влади, науковці та провідні конструктори.

Витрати, пов’язані з виплатою Премії та виготовленням дипломів лауреатів, здійснюватимуться в межах коштів, передбачених у державному бюджеті Держінформнауки на зазначені цілі.

За словами Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, заснування такої Премії створюватиме додаткові стимули суб’єктам господарювання до впровадження інноваційних технологій, випуску інноваційної високотехнологічної продукції, конкурентоспроможної на світовому ринку товарів та послуг.

 

версія для друку