українська російська англійська
Прем'єр-міністр взяв на особистий контроль ситуацію з поновленням електропостачання в столичний гуртожиток
02.08.2012 | 17:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В одному з столичних гуртожитків вже третю добу немає електрики  – такий тривожний сигнал було озвучено в ефірі декількох центральних телеканалів та в повідомленнях інформагенств 1 серпня. За інформацією журналістів електрику вимкнули через борги, але не мешканців гуртожитку, а ЖЕКу, який не перерахував значну суму енергетикам. Мешканці гуртожитку по вулиці Предславинській, 34 обурені тим, що справно платять за комунальні послуги, тим не менш їм чомусь вимикають світло. Як з`ясувалося підприємство «Наш дім», на балансі якого і знаходиться гуртожиток, заборгувало «Київенерго» 6,5 млн.грн

Одразу після виходу сюжету Прем’єр-міністр України Миколи Азаров доручив Міністру енергетики та вугільної промисловості Юрію Бойку терміново з’ясувати обставини та вжити невідкладних заходів для вирішення проблеми. Микола Азаров наголосив на неприпустимості виникнення таких ситуацій, зважаючи на те, що за отримані послуги мешканці регулярно сплачували рахунки. Глава Уряду взяв питання на особистий контроль та наказав жорстко покарати винних.

Того ж дня увечері профільним міністерством було організовано перевірку за даним фактом, проведено необхідні роботи і до гуртожитку було поновлено електропостачання.

версія для друку