українська російська англійська
Микола Азаров: Потрібно розвивати масовий спорт в Україні
03.08.2012 | 19:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров під час спілкування на Фейсбуці поділився своїми враженнями від поїздки в Лондон і участі в церемонії відкриття Літньої Олімпіади.

Глава Уряду розповів, що в Лондоні він мав можливість поспілкуватися з українськими олімпійцями і поспостерігати за спортсменами з інших країн.

«Я хочу сказати, що дуже сильні команди приїхали на Олімпіаду, особливо команди Китаю, США, Австралії, Росії», - підкреслив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр переконаний, що Україні треба більше зусиль докладати для розвитку масового спорту. «Звичайно, висновок дуже простий: потрібно докласти великі зусилля для розвитку масового спорту, розвивати базу олімпійської підготовки».

Микола Азаров нагадав, що після поїздки в Лондон він відвідав Школу олімпійського резерву в Києві і переконався, що вона потребує дуже серйозної модернізації. «Звичайно, нам потрібні такі комплекси, і в 2013 р. ми почнемо створювати в кожному обласному центрі таку тріаду: спортивний комплекс, басейн і стадіон. Все це повинно бути обладнане за останніми технологіями, тому що олімпійський спорт зараз - це спорт дуже високих досягнень, і підготовка спортсменів повинна відбуватися у відповідних умовах. Розраховувати лише на силу і мужність наших спортсменів - цього мало», - заявив Микола Азаров.

В цілому, наголосив Глава Уряду, відкриття Олімпіади було досить цікавим. У цей офіційне відкриття входив офіційний прийом Королевою Великобританії, а також участь у зустрічі з членами МОК і участь у церемонії офіційного відкриття ХХХ Олімпійських ігор на стадіоні.

Як зазначив Микола Азаров, відкриття було яскравим, феєричним, але воно викликало самі суперечливі враження.

«З одного боку, це було яскраве уявлення за участю великої кількості волонтерів, з великою кількістю спецефектів, феєрверків. З іншого боку - багато картин цього дійства були для мене не зовсім зрозумілі і позитивних емоцій не викликали», - пояснив Прем'єр-міністр.

 

 

версія для друку