українська російська англійська
Миколаївщина отримала 37 шкільних автобусів
04.08.2012 | 11:03
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Відбулася урочиста церемонія вручення шкільних автобусів відділам освіти районних державних адміністрацій Миколаївської області. Ключі від 37 новеньких машин щасливим власникам вручили Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв та Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Андрій Клюєв та Дмитро Табачник оглянули автобуси, поспілкувалися з директорами шкіл та дітьми Миколаївської області, водіями і працівниками заводу та здійснили проїзд автобусом.

Ще у 2003 році Урядом під головуванням Віктора Януковича затверджено Державну цільову соціальну програму «Шкільний автобус» та Державну цільову програму розвитку українського села на період до 2015 з метою забезпечення засобами перевезення дітей та педагогічних працівників, які проживають у сільській місцевості.

«Сьогодні пройдено певний символічний рубіж – ми вручаємо шестисотий шкільний автобус», - поінформував гостей церемонії Секретар РНБО Андрій Клюєв.

«Цього року буде поставлено 1000 автобусів, а 2013 році – 1370. Я думаю, що до наступного навчального року ми маємо відзвітувати перед Президентом Віктором Януковичем, що заснована ним Державна цільова соціальна програма рівного доступу сільських дітей до якісної освіти «Шкільний автобус» виконана. І я думаю, що до 1 вересня 2013 року вся територія України буде забезпечена шкільними автобусами», - сказав Андрій Клюєв та додав, що питання якості освіти є питанням національної безпеки, тому що від цього багато в чому залежить майбутнє України.

Він поінформував, що за 9 років дії програми – з 2003 по 2011 роки – було поставлено 1091 автобус до областей України, нагадавши, що в 2008-2009 роках програма взагалі була припинена. Натомість вже у 2010 році за дорученням Президента України Віктора Януковича програму було відновлено.

Андрій Клюєв наголосив, що програма спрямована на придбання автобусів саме українського виробництва, що означає свідому підтримку вітчизняного виробника та створення нових робочих місць.

 

версія для друку