українська російська англійська
На Полтавщині діти разом із міліціонерами нагадали водіям про неприпустимість порушення ПДР
05.08.2012 | 15:23
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Працівники Державтоінспекції Полтавщини вийшли на патрулювання доріг разом із школярами. І якщо зупиняли порушників працівники ДАІ, то спілкувалися з водіями - діти.

Таким чином в Полтавській області пройшла акція «Безпека на дорозі – справа кожного!». У заході взяли участь юні інспектори дорожнього руху (ЮІРівці).

Під час патрулювання автодороги, інспектори ДАІ зупиняли порушників правил дорожнього руху та пояснювали їм причину зупинки. Далі виховну лекцію з водіями проводили ЮІРівці, вони ж роздавали порушникам ПДР листівки-пам’ятки з проханням їздити обережніше.

Зупинені водії зізнаються – така акція має позитивний результат, адже прохання юних інспекторів і надалі стимулюватиме їх їздити повільніше й обережніше, суворо дотримуючись правил дорожнього руху.

Самі ЮІРівці участь в акції зустріли з великим ентузіазмом. Інспектор кадрового забезпечення управління ДАІ капітан міліції Сергій Антоненко зазначив, що до таких акцій діти готуються дуже відповідально, адже їм доводиться не тільки розмовляти з дорослими, а й повчати їх.

 

версія для друку