українська російська англійська
До кінця року на Чернігівщині відкриється 14 дошкільних навчальних закладів
06.08.2012 | 10:18
Чернігівська ОДА

Уряд країни поставив завдання ліквідувати чергу на влаштування дітей до дитячих садків. З початку 2012 року на виконання програми розвитку дошкілля в Чернігівський області вже створено три навчально-виховні комплекси в Ічнянському, Ніжинському, Новгород-Сіверському районах та відкрито два дошкільні навчальні заклади у Бобровицькому та Козелецькому районах, а до кінця поточного року планується відкрити ще 14 дошкільних навчальних закладів.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко під час виїзного розширеного засідання Колегії облдержадміністрації у Чернігівському районі.

Він доручив керівникам районів і міст максимально надати допомогу у підготовці до школи дітям пільгових категорій, дітям з малозабезпечених сімей, а також вжити дієвих заходів щодо забезпечення безперешкодного доступу до навчальних приміщень дітей з особливими потребами. А також взяти під особистий контроль диспансеризацію учнів, забезпечивши обов'язковий медичний огляд школярів за участю лікарів-спеціалістів з визначенням готовності дитини до навчання в школі.

 

версія для друку