українська російська англійська
На 74 вагони збільшена кількість вагонів на кримському напрямку
07.08.2012 | 15:09
Прес-служба Укрзалізниці

Укрзалізниця максимально забезпечує потреби пасажирів у перевезеннях, зокрема, і у найбільш затребуваному кримському напрямку. Про це в ході брифінгу, який відбувся 7 серпня, повідомив перший заступник начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігор Бреус.

«Укрзалізниця включила до складу поїздів у кримському напрямку на 74 вагони більше, ніж минулого року. Це при тому, що через старіння рухомого складу робочий парк пасажирських вагонів, в порівнянні з минулим роком, скоротився на 860 вагонів», – зазначив перший заступник начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці.

Загалом упродовж червня-липня у кримському напрямку залізничним транспортом доставлено 2,217 млн. пасажирів, що на 4% більше рівня минулого року. Також на відпочинок залізничним транспортом перевезено 4042 організовані групи дітей – для них реалізовано 202,7 тис. місць.

Для забезпечення перевезень у кримському напрямку передбачена 101 пара поїздів, з яких: 24 – цілорічних; 71 – призначена на літній період; 6 – разових.

У зв’язку із підвищеним попитом, до графікових  літніх поїздів Укрзалізницею призначено ще 3 додаткових поїзда сполученням Київ – Сімферополь.  З середини липня почали курсувати поїзди №294/293 Київ – Сімферополь та № 231/232 Сімферополь – Київ, а з 11 серпня курсуватиме поїзд №561/562 Київ – Сімферополь.

«Літо – це завжди піковий період пасажирських перевезень. Тому на залізницях України збільшено кількість вагонів та схеми існуючих поїздів. Так за два місяці літа до складу поїздів у кримському напрямку додатково було включено 333 вагони, які здійснили 504 рейси», повідомив Ігор Бреус.

Пасажирам,  які залізничним транспортом бажають їхати до Феодосії та Євпаторії,  через перевантаженість  напрямків пропонується проїзд із пересадками через Сімферополь та Джанкой.

По Кримській дирекції залізничних перевезень працюють 7 пересувних додаткових кас, які обслуговують до 40 оздоровниць, пансіонатів та інших місць відпочинку в Севастополі, Алушті, Ялті, Феодосії та Євпаторії. Щороку такими пересувними касами за сезон реалізується 10-15 тис. квитків.

 

 

версія для друку