українська російська англійська
1 вересня на Хрещатику відбудеться свято для першокласників
08.08.2012 | 10:34
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

7 серпня 2012 року відбулася нарада організаційного комітету з питань підготовки до родинного свята на Хрещатику (м. Київ) «Дай руку, першокласникупід головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського.

У нараді взяли участь спеціалісти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Державного Музею іграшки.

Під час наради визначено, що свято відбудеться 1 вересня на вул. Хрещатик. Обговорено низку питань організації змістової складової заходу, а саме: проведення ярмарку ігор, що розвивають; організація та проведення спортивних заходів; проведення книжкового ярмарку дитячих періодичних видань; лялькової вистави; організація функціонування музичного містечка, містечка юного живописця, міста майстрів тощо.

Окрім того, значну увагу приділено обговоренню питань організації безпечного перебування першокласників та їхніх батьків на визначеній території.

 

 

версія для друку